top of page

Webinář

Blue Ocean Strategy – nástroje

Jak najít nové možnosti v konkurenčním prostoru? Získejte praktické návody a náskok před konkurencí. Začněte lovit zákazníky v modrém oceánu.

2 hodiny

středa 26. června | 12:00–15:00

Online

Záznam webináře v ceně

Skutečný klíč k úspěchu nespočívá v boji, ale nalezení vlastního prostoru. Na webináři Blue Ocean Strategy vás vybavím nástroji a strategiemi, které potřebujete k tomu, aby váš byznys nejen přežil, ale prosperoval. Přihlaste se a získejte klíčové znalosti pro transformaci vašeho podnikání.

Proč se přihlásit na webinář?

Strategie Blue Ocean vede firmy k tomu, aby si vytvořily nový a neobsazený tržní prostor (modrý oceán) a nezapojovaly se do silně konkurenčních trhů (rudých oceánů).


Webinář bude mít největší přínos pro majitele technických, technologických, průmyslových nebo IT firem a startupů s dlouhým prodejním cyklem, podnikatele, ambiciózní obchodníky a každého, kdo se chce odlišit od konkurence.


Pokud svůj obchod chcete doopravdy posunout dopředu, musíte přestat dělat to, co dělají všichni ostatní. A začít jinak.

Pojďte vyřešit své problémy. Na webináři vám ukážu, jak…

získat výhodu před konkurencí

identifikovat nový trh

snížit náklady na produkt

objevit svou přidanou hodnotu

za slušné peníze prodávat to, co zákazník potřebuje

využít inovace ve svůj prospěch

rozšířit tržní potenciál a expandovat

vybrat produkty a služby, které zaručeně uspějí

Vhodný pro:

majitele

ředitele

manažery

seniorní specialisty

Víte, že…

Jsem certifikovaným koučem Blue Ocean strategie. Loni jsem úspěšně absolvoval certifikační kurz Blue Ocean Strategy Practitioner od Blue Ocean Academy. Jako čtvrtý Evropan vůbec a první ve střední Evropě.

Martin Hurych

Byznys akcelerátor | Externí ředitel | Mentor a kouč

Více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech. Nejprve jako regionální obchodní zástupce, o něco později jako člen globálního vedení. Celý život jsem dával do pohybu nové věci. Budoval jsem nové prodejní kanály a obchodní týmy. Vymýšlel jsem a naplňoval nejrůznější byznysové strategie v zemích po celém světě.

Co vás na webináři čeká?


Smazání konkurence
Rozdíl mezi standardním přístupem a modrým oceánem
Hodnotová inovace a její důležitost
Výběr produktu a služby
Sestavení strategického týmu

Zkušenosti spokojených zákazníků

„Když zákazník říká, že něco chce, často se ukáže, že ve skutečnosti potřebuje něco jiného… Během spolupráce s Martinem jsem si tohle zažil z druhé strany – ne jako dodavatel, ale jako zákazník. A tak se stalo, že od potřeby rovnoměrně vytěžovat celou naši ‚výrobu‘ několika různých produktů jsme se dostali k potřebě nové organizační struktury obchodu. Společně jsme identifikovali, že pokud má obchodník nově prodávat celé portfolio firmy, nemůže mít zároveň na starosti celý obchodní proces. Musí se soustředit jen na tu část, ve které je nejsilnější. Po roce zkušeností s novým modelem mohu říct, že kromě plánovaných cílů se nám daří dosahovat i dalších nezamýšlených přínosů. Díky, Martine, za nasměrování a nastartování této změny.“

Jakub Klíma

Chief Sales Officer | AIMTEC a. s., Plzeň

„Spolupráci s Martinem jsme začali v období, kdy naše firma procházela zásadními změnami, které se z velké části týkaly právě obchodu. Martin nám pomohl vybudovat obchod od základu, od strategie přes nastavení procesů až po vedení obchodníka a konzultace konkrétních obchodních případů. V Martinovi jsme měli partnera, který nás naučil chápat, co je pro obchod důležité a co není radno přehlížet. Na naší spolupráci si nejvíc cením velkého zapojení, vhledu do naší konkrétní situace a nefalšované snahy pomoci a zanechat za sebou výsledky.“

Jan Karel

CEO a spoluzakladatel | Hanaboso, s.r.o, Brno

„Martin je pre mňa veľmi inšpiratívny človek, ktorý svojimi otázkami pomôže nájsť riešenie na každý jeden problém. Jeho bohaté skúsenosti a rozsiahle znalosti nás nejedenkrát nasmerovali na správnu cestu a otvorili nám oči z úplne iného pohľadu. Jeho húževnatosť, chuť učiť sa stále nové a nové veci a zameranie na detaily robia z neho veľkého profesionála s garanciou, že veci, do ktorých sa pustí, dotiahne do úspešného konca. Vďaka Martine za úspešnú spoluprácu.“

Martin Mráz

CEO | REFIMA s.r.o., Považany

„Martin měl za úkol pomoci nám zlepšit náš byznys. Během našich setkání jsme měli možnost diskutovat nejen o získávání nových klientů a práci se stávajícími klienty, ale také o partnerském prodeji nebo marketingové podpoře. Změnili jsme také řízení prodejního týmu a schůzek. Martin nás provázel diskusí a pomohl nám jasně formulovat společné závěry. Směřoval nás do oblastí, ve kterých je každý z nás nejsilnější. Na nás teď je, abychom vše implementovali.“

Jiří Tonar

Managing partner | Projectman.cz, s.r.o., Praha

„Projekt, na kterém jsme s Martinem pracovali, se rozšířil a naše spolupráce je intenzivnější. Vše běží, jak má, a výsledky jsou jasně viditelné a měřitelné. Což bylo prvotním důvodem, proč jsme spolu začali pracovat. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí změnu a posun vpřed bez mazání medu kolem úst. Jestli jste připraveni na pozitivní změnu svého podnikání, Martin je ta pravá podaná pomocná ruka.“

Kateřina Kolovratníková

obchodní ředitelka | P-LAB a.s., Praha

„Mám všeobecnou nedůvěru ke všemožným poraděnkům, kteří určitě vědí, jak máme dělat svou práci lépe, jinak a radostněji – ale sami namnoze nemají svůj business v našem oboru/prostředí. O to víc si vážím toho, že jsem sám byl schopen se ti otevřít, přijmout tě, cítit se osloven tvým životním příběhem – od práce v nadnárodní korporaci po odvahu jít do rizika samostatné práce, zkoušet přesvědčovat nedůvěřivce a správně mířenými otázkami a příklady jim ukazovat cestu.“

Ing. Josef Lát

předseda představenstva | Beneš a Lát a.s., Poříčany

„Martine, moc díky!
Díky za to, že jsme tvořili a pracovali společně, že jsme našli způsob, jak rozhýbat obchod ve firmě. Výsledkem je jasný plán, kterému věřím a už na něm makám. V naší práci mi velmi vyhovovala kombinace invence, inspirace a dobře stanovených pravidel. Věřím, že se brzy nad dalším progresem potkáme.“

Martin Žárský

CEO | H.L.F. spol. s r.o., Hajnice

Praktické návody od odborníka

S mým odborným vedením získáte konkrétní kroky a strategie, jak efektivně implementovat Blue Ocean principy ve vašem podnikání. Když pochopíte protistranu, otevřou se vám nedozírné možnosti. Modré oceány možností. Pomůžu vám nově zformovat hranice trhu. Konkurenci můžeme společně zcela vymazat. Ať už podnikáte v pražských Nuslích, nebo celosvětově. Je to fuk.


Osvědčené postupy a studie případů: Během webináře se podíváme na reálné příklady firem, které úspěšně aplikovaly Blue Ocean strategii. Poučíte se z jejich úspěchů a chyb a získáte inspiraci pro vlastní podnikání.


Ptejte se na to, co vás zajímá: Nechci, aby byl webinář jen pasivní přednáškou. Rád odpovím na vaše otázky, dám individuální radu nebo přidám vlastní zkušenost.

Přihlaste se ještě dnes

Hoďte konkurenci za hlavu. Pojďme společně najít nový trh a vaše nové šance.

Celkem 790 Kč

Kapacita je omezena.

Registrovaní účastníci obdrží záznam.

V případě nespokojenosti garantuji vrácení peněz.

Kde se ještě můžeme potkat?

úterý 18. června | 14:00–20:00

B2B Netstorming

Zažijte odpoledne plné inspirace, nových kontaktů a otevřených diskusí, které vás spolehlivě posunou tam, kam patříte – na špičku vašeho oboru.

Networking

úterý 23. července | 16:00–17:15

Jak najít svůj modrý oceán a uniknout konkurenci – ZDARMA

Znáte ten pocit, když vaše firma pluje v přeplněných vodách a každý den je boj o přežití? Co kdybych vám řekl, že existuje způsob, jak se dostat do volných vod, kde konkurence není? Poznejte, jak může modrý oceán pomoci i vám.

Webinář

čtvrtek 12. září | 9:00–17:00

B2B Golfový turnaj

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost pro networking a zábavu. Věřím, že tato akce Vám přinese mnoho hodnotných kontaktů a podnětů pro Vaše podnikání. Přihlaste se nyní a zajistěte si své místo mezi lídry v oboru.

Networking
bottom of page