top of page
MAHCOM web 032.jpg

KLIENTSKÁ

ZÓNA

Jmenuji se Martin Hurych a více než 20 let jsem působil v  globálních výrobně-obchodních společnostech, kótovaných na burzách v Londýně a Amsterodamu - ať už jako regionální obchodně-technický zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později.. 

Podařilo se mi pracovat v mnoha různorodých zemích, včetně Ruska, Číny i USA.  A Evropy, samozřejmě. Díky tomu jsem poznal mnoho lidí a rozličných kultur.. Naučil jsem se chápat, že existují základní principy, vlastní nám všem, ale neexistuje jen jedna pravda a jedna cesta k ní. Na každého pohlížím s respektem a porozuměním, protože každý je potenciálně i můj učitel. A já se rád neustále učím něčemu novému.

Zároveň rád předávám svoje nabyté životní i pracovní zkušenosti. Mojí primární specializací je zvyšování efektivity B2B prodejních týmů, vymýšlení a  zavádění strategií komplexního prodeje a zákazníkem řízených inovací do každodenní praxe. Zároveň pomohu udělat z z vás či vašich šedých myšek hvězdy a z hvězd skvěle šlapající tým. 

Za svojí kariéru jsem měl ovšem možnost "ochutnat" mnoho dalších oblastí. Rád jako kouč a mentor pomohu i s dalšími aspekty každodenního života vaší firmy či pracovního týmu..

Capture One Catalog76257 (2).jpg

DOMLUVTE SI KONZULTACI

Všem zájemcům o mé služby nabízím úvodní online konzultaci zdarma. Jde o nejrychlejší cestu vaší akceleraci. Stačí si vybrat a zarezervovat termín schůzky.

TESTOVÁNO NA LIDECH

Josef Lát

" Mám všeobecnou nedůvěru ke všemožným poraděnkům, kteří určitě vědí, jak máme dělat svou práci lépe, jinak a radostněji - ale sami namnoze nemají svůj business v našem oboru/prostředí. O to víc si vážím toho, že jsem sám byl schopen se Ti otevřít, přijmout Tě, cítit se osloven Tvým životním příběhem - od práce v nadnarodní korporaci jít do rizika samostatné práce, zkoušet přesvědčovat nedůvěřivce a správně mířenými otázkami a příklady jim ukazovat cestu."

 
 

Ing Josef Lát

předseda představenstva | Beneš a Lát a.s. Poříčany

NAPIŠTE MI

Děkuji za kontakt. Brzy se vám ozvu zpět.

Pokud to nespěchá, nebo se vám rovnou nechce na schůzku a přesto se chcete zeptat, napište mi. Ozvu se zpět, jakmile to bude možné.

 
 

VŠE OSTATNÍ, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT 

 
Capture One Catalog76622.jpg

ING. MARTIN HURYCH, MBA

Byznys akcelerátor | Externí ředitel | Mentor a kouč

  • Šedý LinkedIn Icon
  • Šedý Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedý Twitter Icon
  • Šedý YouTube Icon

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Mobil:  +420 603 820 127

Email:  martin@martinhurych.com

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Bankovní účet: 2101381833/2010

IBANCZ3620100000002101381833

SWIFT/BICFIOBCZPPXXX

IČ:        683 67 163

DIČ:      CZ7101170419

Vedený u ŽÚ v Praze 9.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:

Zpracování osobních údajů            Všeobecné obchodní podmínky

 
 
 
 
 
 
 
 
bottom of page