top of page
Nastartujte obchod.png
NASTARTUJTE SVŮJ OBCHOD RYCHLE A BEZ AKVIZICE

Chceme růst. Potřebujeme akvírovat!

 

Krátké a úderné prohlášení, které na konci minulého vyslovil nebo na začátku tohoto roku vysloví  nejeden majitel či obchodní ředitel.

Krátké a úderné prohlášení, které bude nejméně první kvartál nahánět husí kůži nejednomu obchodníkovi.

Krátké a úderné prohlášení, které se bere za svatý grál růstu.

Přitom je to taková BLBOST!

Svatý grál totiž leží úplně jinde. Kde? O tom bude můj první webinář roku 2023. O tom, jak nastartovat obchod v dlouhém prodejním cyklu rychle a nečekat 9-12 měsíců na konverzi nového zákazníka. Hned po ukončení webináře dokážete svoje obchodní jednání významně změnit a vidět okamžité přínosy. Zvlášť, pokud použijete pracovní šablonu, kterou dostanete na webináři zdarma. 

Pro koho je webinář určen

Kdy se potkáme?

Program webináře

  • Majitele a zakladatele firem

  • Obchodní ředitele

  • Seniorní obchodníky

  • Všechny, kteří se chtějí dozvědět,

    kde jim to obchodně vázne

 

9:00    Představení

9:10    Nastartujte svůj obchod rychle ...

9:45    Otázky a odpovědi

10:00  Konec webináře

 

11. ledna v 9:00

Capture One Catalog76244.jpg

KDO JSEM

Jmenuji se Martin Hurych a více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech, kótovaných na burzách v Londýně a Amsterodamu. Ať už jako regionální obchodně-technický zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později. Po celou svoji profesní dráhu se zabývám tvorbou obchodních strategií, efektivitou obchodních týmů, národním i mezinárodním business developmentem, komplexním prodejem, zákazníky řízenými inovacemi, vedením lidí a firemním vzděláváním.

Zároveň rád potkávám nové lidi a rád předávám svoje nabyté životní i pracovní zkušenosti, tak aby z nich mělo užitek co největší okolí.

bottom of page