Jan Kyselý

VYBÍREJTE SI SVÉ B2B ZÁKAZNÍKY A POSUŇTE SE V PRODEJI O LEVEL VÝŠ

19. 10. 22 16:00
Studené cally už jsou pasé, na tom se asi shodneme. V dnešní době digitální komunikace máme mnoho nástrojů pro sbírání dat o zákaznících. Můžeme si je prolustrovat ještě před tím, než je oslovíme. Dnes jsou data alfou a omegou každého byznysu.

Využíváme sociální sítě, e-mailing, obchodní data, online data. Nástroje, které nás připraví na naše první setkání se zákazníkem. 

Všechny digitální vychytávky jsou fajn, ale bez lidského kontaktu se nakonec neobejdou. Jenže jak nahazovat udičku zákazníkovi, aby za námi přišel nakonec sám? Kde a jaké nástroje při tom používat, abychom se ve všech těch datech vyznali, z procesů nezbláznili, ale abychom je využili ve svůj prospěch a mohli dělat svoji práci - prodávat?!

LinkedIn je jedním z nástrojů, který stále ještě mnoho lidí nevyužívá pro obchod, ale spíš jako HR nástěnku. A je to škoda. Právě tady si budujeme vztahy, otevíráme se komunikaci s potencionálními zákazníky.

Přijďte posunout váš prodej o level výš. Vykašlete se už na obvolávání potenciálních zákazníků naslepo a využijte všechny možnosti k budování obchodních vztahů.

Honza Kyselý a Jirka Jambor z Future Sales ví, jak na to. Přijďte se jich osobně na jejich know-how zeptat, diskutovat a sbírat inspiraci, abyste mohli posunout svůj byznys o level výš. Zefektivnili jste svůj obchod, obchodníky nechali obchodovat a roboty pracovat.

Zvu vás na osobní offline setkání Byznys sféry s Honzou a Jirkou, spoluzakladateli Future Sales, ale hlavně B2B marketingovými experty, konzultanty a školiteli se zaměřením na digitální technologie a sociální média. 

Cena

968 Kč s DPH
pro členy LinkedIn skupiny B2B byznys sféra
(Přidejte se k profesionálům)

1 452 Kč s DPH
pro ostatní hosty, nečleny

Program setkání Byznys sféry

16:20   Zkouška spojení

16:30   Networking — vzájemné představení

17:00   Po čem zákazníci touží, aneb jak postavit prodejní argumenty, host: Markéta Karman

17:30   Propojme se, doporučme si, zeptejme se

18:00   Závěr networkingu

Komu bude setkání přínosné?

Majitele a ředitele firem, manažery a seniorní specialisty.

Kde se sejdeme?

Online (odkaz obdržíte po registraci a platbě)

Online setkání B2B byznys sféry

VYBÍREJTE SI SVÉ B2B ZÁKAZNÍKY A POSUŇTE SE V PRODEJI O LEVEL VÝŠ

Jan Kyselý
19. 10. 22 16:00