top of page
smartmockups_ladidv3t.jpg

PROČ VÁM V B2B UTÍKAJÍ PENÍZE MEZI PRSTY. A CO S TÍM?

Ze všech stran poslouchám, že obchodní procesy omezují kreativitu a volnost.

Ze všech stran poslouchám, že mít nějaké šablony a mantinely je kravina. Já přece umím obchodovat!

Ze všech stran poslouchám, že je zbytečné něco sepisovat. Vždyť si dáme kafe a pak si plácneme!

 

BLBOST!

Obchod je krásné a kreativní řemeslo. A jako každé řemeslo, pokud se má dělat správně, má své zákonitosti. Děláte-li obchod sami, nebo máte-li v ve firmě první obchodníky a s aktivním obchodováním začínáte, pravděpodobně je všechny neznáte.

 

A tak vám peníze utíkají mezi prsty.

 

Náprava není tak těžká, jak se vám může zdát. O tom, jaké jsou nejčastější chyby v obchodním procesu a jak jim předcházet, bude tento webinář. Hned po jeho ukončení dokážete svoje obchodní jednání významně změnit a vidět okamžité přínosy.

Pro koho je webinář určen

Kdy se potkáme?

Program webináře

  • Majitele a zakladatele firem

  • Obchodní ředitele

  • Seniorní obchodníky

  • Všechny, kteří se chtějí dozvědět,

    kde jim to obchodně vázne

 

14:00    Představení

14:10    Zásadní chyby v obchodním procesu

14:45    Otázky a odpovědi

15:00    Konec webináře

 

1. prosince ve 14:00

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDOU

Nenabízíme knižní poučky. Nejsme o kapitolu napřed. Nabízíme to, co sami používáme k budování úspěšného podnikání. Nabízíme svoje zkušenosti ...

2.png

ALEŠ ROMAN

  • LinkedIn

Začínal s prodejem holících strojků za 100 korun v call centru. Dnes prodává komplexní IT řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti za statisíce až miliony. Především středním a velkým firmám. Obchoduje a vyjednává dnes a denně. Momentálně na pozici obchodního ředitele a člena boardu. Rád hledá nové cesty a postupy, ať už se jedná o partnerský prodej nebo mezinárodní obchod. Pravidelně se jako řečník účastní konferencí, ať už v ČR nebo zahraničí. Dokáže skvěle rozpoznat zákaznické požadavky a společně najít to nejlepší řešení tak, aby byl zákazník spokojen, jak s výsledkem, tak cenou. Není mnoho lidí, kteří mají takový tah na branku a které práce zjevně baví a chtějí ji dělat dobře a efektivně.

1.png

MARTIN HURYCH

  • LinkedIn

Více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech. Jako regionální obchodní zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později.

Celý život jsem v život uváděl nové věci. Budoval nové prodejní kanály a obchodní týmy. Vymýšlel a naplňoval nejrůznější obchodní strategie. Ať už osobně, nebo prostřednictvím svých lidí. V různorodých zemích většiny kontinentů. Naučil jsem se chápat, že existují základní principy, ale neexistuje jen jedna pravda. 

Dnes tyto znalosti uplatňuji nejen v budování vlastního úspěšného podnikání, ale především v podnikání řady klientů z řad technologických, výrobních i obchodních společností.  Díky tomu vím, co pomůže i vám.

bottom of page