top of page
80% neumí obchodovat.png
PROČ 80 % FIREM V B2B NEUMÍ OBCHODOVAT

Celou svoji kariéru se potkávám s přesvědčením, že obchodování se nedá naučit.

Celou svoji kariéru se potkávám s přesvědčením, že obchodníkem se člověk musí narodit.

Celou svoji kariéru se potkávám s přesvědčením, že Češi dobrými obchodníky nejsou, protože to nemáme v genech.

BLBOST!

Obchod se dá naučit jako všechno. Třeba v obchodování nevyhrajete olympiádu. Věřte ale, že dokážete s lehkostí vyhrávat mistrovství republiky. 

 

Není to tak těžké, jak se zdá. Celou svoji kariéru se potkávám s obchodníky, prodavači a podavači. Všichni se snaží obchodovat. Jde to jen těm prvním. Těch druhých a třetích je pohříchu více. Přitom stačí málo. Uvědomit si pár základních chyb a vyvarovat se jich. 

O tom, jaké chyby to jsou a jak jim předcházet bude tento webinář. Hned po jeho ukončení dokážete svoje obchodní jednání významně změnit a vidět okamžité přínosy. 

Pro koho je webinář určen

Kdy se potkáme?

Program webináře

  • Majitele a zakladatele firem

  • Obchodní ředitele

  • Seniorní obchodníky

  • Všechny, kteří se chtějí dozvědět,

    kde jim to obchodně vázne

 

9:00    Představení

9:10    Zásadní chyby v B2B obchodu

9:45    Otázky a odpovědi

10:00  Konec webináře

 

15. listopadu v 9:00

Capture One Catalog76244.jpg

KDO JSEM

Jmenuji se Martin Hurych a více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech, kótovaných na burzách v Londýně a Amsterodamu. Ať už jako regionální obchodně-technický zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později. Po celou svoji profesní dráhu se zabývám tvorbou obchodních strategií, efektivitou obchodních týmů, národním i mezinárodním business developmentem, komplexním prodejem, zákazníky řízenými inovacemi, vedením lidí a firemním vzděláváním.

Zároveň rád potkávám nové lidi a rád předávám svoje nabyté životní i pracovní zkušenosti, tak aby z nich mělo užitek co největší okolí.

bottom of page