2.png

WEBINÁŘ

AKTUÁLNÍ PROGRAM


23. června | 9.00 | online

My to budeme dělat jinak. Kašleme na procesy. Jsme kámoši a naše firma bude punková. Žádné reporty a schvalování jako v korporátu. Chceme to rozjet a být svobodní.

JAK UDĚLAT Z PUNKU FIRMU S PROCESAMA

Tak tohle u start-upů a malých firem slyším dost často. Nadšení holek a kluků, kteří zakládají firmy s milionovým nápadem a neuvěřitelným elánem. Daří se. Byznys se rozjíždí. A najednou začne chaos. Přerůstá to přes hlavu.

Jak z toho ven? Chce to jasnou představu, co chci dosáhnout. A bohužel i ty nenáviděné procesy. Jak ale na to systematicky?

Networking LP šablona (2).png
  • Jak si připravit plány na měsíc, na kvartál, na rok?

  • Kde se chci vidět za 5 nebo 10 let?

  • Proč a jak nastavit procesy ve firmě a kdo je má vytvářet? 

Hlavně nestavte procesy pro procesy. Musí mít smysl a pomáhat. Procesy mají nastavovat ti, kterých se to týká. Nikdo zvenku nebo seshora.

V byznyse se pohybuji přes 20 let a dělal jsem ve firmách na všech kontinentech. Většinu z nich jsem jich i rozjížděl. Něco o tom vím. Pojďme to probrat na hodinovém webináři. 

Komu bude setkání přínosné:

Start-up, malá firma

Kde se sejdeme: 

online (odkaz dostanete po přihlášení)

Cena: 

ZDARMA

Capture One Catalog76244.jpg

KDO JSEM

Jmenuji se Martin Hurych a více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech, kótovaných na burzách v Londýně a Amsterodamu. Ať už jako regionální obchodně-technický zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později. Po celou svoji profesní dráhu se zabývám tvorbou obchodních strategií, efektivitou obchodních týmů, národním i mezinárodním business developmentem, komplexním prodejem, zákazníky řízenými inovacemi, vedením lidí a firemním vzděláváním.

Zároveň rád potkávám nové lidi a rád předávám svoje nabyté životní i pracovní zkušenosti, tak aby z nich mělo užitek co největší okolí.