top of page
Kyselý_490x640px.png

Martin Hošek

MODERNÍ OBCHOD ZALOŽENÝ NA DATECH A UMĚLÉ INTELIGENCI

24.5.2023 - 16:00 - 19:00
centrum Prahy
adresu upřesníme
M.Hosek_soc.site.png
Studené cally už jsou pasé, na tom se asi shodneme. V dnešní době digitální komunikace máme mnoho nástrojů pro sbírání dat o zákaznících. Můžeme si je prolustrovat ještě před tím, než je oslovíme. Dnes jsou data alfou a omegou každého byznysu.

Využíváme sociální sítě, e-mailing, obchodní data, online data. Nástroje, které nás připraví na naše první setkání se zákazníkem. 

Všechny digitální vychytávky jsou fajn, ale bez lidského kontaktu se nakonec neobejdou. Jenže jak nahazovat udičku zákazníkovi, aby za námi přišel nakonec sám? Kde a jaké nástroje při tom používat, abychom se ve všech těch datech vyznali, z procesů nezbláznili, ale abychom je využili ve svůj prospěch a mohli dělat svoji práci - prodávat?!

LinkedIn je jedním z nástrojů, který stále ještě mnoho lidí nevyužívá pro obchod, ale spíš jako HR nástěnku. A je to škoda. Právě tady si budujeme vztahy, otevíráme se komunikaci s potencionálními zákazníky.

Přijďte posunout váš prodej o level výš. Vykašlete se už na obvolávání potenciálních zákazníků naslepo a využijte všechny možnosti k budování obchodních vztahů.

Honza Kyselý a Jirka Jambor z Future Sales ví, jak na to. Přijďte se jich osobně na jejich know-how zeptat, diskutovat a sbírat inspiraci, abyste mohli posunout svůj byznys o level výš. Zefektivnili jste svůj obchod, obchodníky nechali obchodovat a roboty pracovat.

Zvu vás na osobní offline setkání Byznys sféry s Honzou a Jirkou, spoluzakladateli Future Sales, ale hlavně B2B marketingovými experty, konzultanty a školiteli se zaměřením na digitální technologie a sociální média. 

Program setkání

B2B Byznys sféry

15:30 - 16:00  Registrace a příchod účastníků

16:00 - 16:10  Úvodní slovo - Martin Hurych

16:10 - 16:30  Uvedení tématu - Martin Hošek

16:30 - 18:00  Diskuze nad tématem 

18:00 - 19:00  Networking, volný program. 

V průběhu setkání pro vás bude zajištěno občerstvení.

Pro koho je setkání přínosné?

Majitele a ředitele firem, manažery a seniorní specialisty.

Kde se sejdeme?

sejdeme se v centru Prahy, adresa bude upřesněna

3 000 Kč bez DPH
pro ostatní hosty, nečleny

2 000 CZK s DPH
pro členy LinkedIn skupiny B2B byznys sféra (Přidejte se k profesionálům)

Cena

Kyselý_490x640px.png
port_martin-hosek.jpg
OFFLINE SETKÁNÍ B2B BYZNYS SFÉRY

MODERNÍ OBCHOD ZALOŽENÝ NA DATECH A UMĚLÉ INTELIGENCI

Martin Hošek
24.5.2023 - 16:00 - 19:00
bottom of page