MH_zazeh_logo-BW.png

CO JE ZÁŽEH?

Zážeh je počátek akcelerace. Akcelerace je důležitá, pokud se chcete pohnout z místa. Tím, že přijmete moje pozvání, pro akceleraci svoji i našich posluchačů uděláte důležitý krok.

Zážeh je místo, kde sdílíme zkušenosti z B2B podnikání. Z obchodu, z inovací, z práce s lidmi, ale i z dalších oblastí firemního života. Snažíme se přijít věcem na kloub, zatřást realitou, najít cestu vpřed. Radou, nápadem, zkušeností, kudy ano a kudy ne. Žádné plané rady, ale praxí ověřená řešení. Vaše řešení.

Zážeh je šance ukázat světu, že u nás máme hromadu zkušených majitelů, ředitelů a seniorních odborníků. Že se nemáme za co stydět. Že máme Vás!

Zažehněte vaši / naši akceleraci.

3 ... 2 ... 1 ... ZÁŽEH! 

KDO POSLOUCHÁ

Kdokoliv, kdo má chuť se sebou něco dělat. Akcelerovat.

Kdokoliv, kdo má chuť nesedět na místě a nadávat, že věci nejdou tak, jak by měli. 

Kdokoliv, kdo má chuť z punku vybudovat firmu. Nebo ze své dobré firmy vybudovat firmu skvělou.

Majitelé a ředitelé malých a středních firem. Start-upisté. Klidně i vysoký a střední management větších podniků. Firem, které na svém trhu nabízejí produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou.  Ne rohlíky. Rozumějte něco, co je vnímáno jako pořádně drahé. Něco, co prodat znamená komplexní postup ovlivnění několika rozhodovatelů v přesně definovaném postupu a čase. Něco, co prodat přes nákupní oddělení prakticky nelze. Něco, co prodat trvá klidně déle jak 9 - 12 měsíců. Klidně i déle.

Tak přesně taková je skupina na kterou Zážeh cílí.

NA PŘEDNÍCH POZICÍCH

Již po necelém roce si Zážeh našel svoji pozici a stabilně rozšiřuje svoji diváckou i posluchačskou obec. Třeba mezi českými podnikatelskými podcasty se pravidelně umisťuje mezi TOP10.

Zážeh | Pořadí v Chartable
Zážeh | Pořadí v Chartable
Snímek obrazovky 2022-04-29 205429.png
A.jpg

CO POTŘEBUJETE VĚDĚT,
POKUD SI PLÁCNEME

DATUM A ČAS

Domluvíme se, jak vám to bude vyhovovat, vždy nejméně 2 - 3 týdny předem. To aby byl čas na precizní přípravu. Chceme oba přece precizní výsledek, ne?

ZÁZNAM

Mluvíme sice o podcastu, v Zážehu ovšem natáčíme souběžně audio i video verzi. Video je médium dneška i zítřka. Proč toho nevyužít?

ADRESA

V den natáčení se sejdeme v profesionálním studiu společnosti EP Events and Production s.r.o. Nechceme přece blikající webkamery a šumící mikrofony, že? Nejsme amatéři. Pracujeme na něčem, co nám oběma bude dělat skvělou vizitku.  

Adresa studia je Modřanská 98, Praha 4 - Hodkovičky, CZ-14700.

UPOZORNĚNÍ:

Začala první etapa opravy Barrandovského mostu, který je na příjezdové trase ke studiu. Jde o neuralgický bod celého pražského dopravního systému. Proto se tato oprava bude dotýkat všech, ať už přijíždíte z jakékoliv strany. Prosím vás, abyste při své cestě do studia počítal(a) s dopravními komplikacemi a vytvořil(a) si dostatečnou časovou rezervu, abyste dorazil(a) na natáčení včas, optimálně o 15 – 20 minut před začátkem frekvence. V případě, že přijedete s předstihem, a já budu stále ve studiu s předcházejícím hostem, můžete využít pohostinnosti odpočinkové zóny s drobným pohoštěním. Zazvoňte na produkci, která se o vás ráda a skvěle postará 😊

PARKOVÁNÍ

Pokud dorazíte brzy, je šance na parkování přímo před objektem. Což je blíž. Můžete využít i parkoviště společnosti EP Events & Production s.r.o. za budovou, které je na bývalém tenisovém hřišti (vjezd z ulice vpravo vedle budovy studia). Tam bude volno vždy.

DOPORUČENÝ ODĚV

Vezměte si na sebe něco pohodlného. Dres code? Takový, jaký nejlépe vystihuje vás a vaši firmu.

Jen kvůli technickému omezení při natáčení video záznamu vynechejte šedé oblečení a oblečení s jemnými proužky

 

DÉLKA NATÁČENÍ

Počítejte minimálně se 60 - 90 minutami čistého času. Příprava, příjemné popovídání před i po podcastu ... nechceme být ve stresu ani jeden, podepsalo by se to na kvalitě. Samotné natáčení epizody trvá přibližně 30 - 45 minut. Kvůli vytíženosti studia plánujte prosím svůj příchod o minimálně 15 – 20 minut před termínem natáčení. Začínáme přesně!

PŘÍPRAVA JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Své hosty nevystavuji překvapením. Chápu, že pro mnohé to může být první natáčení a tudíž trochu stresující zážitek. Znám to. Sám jsem si tím prošel. Dvakrát. Když jsem začínal jako host. A znovu, když jsem rozjížděl Zážeh.

Proto dávám velký důraz na precizní přípravu. Nejde o slohové cvičení, spíše pomoc pro moje směřování cíle podcastu. Takže stačí rámcově, v bodech. Na druhou stranu, čím přesnější a detailnější bude příprava, o to zajímavější pro diváky a posluchače z toho vytesáme obsah. A o ty nám jde především. 

V první části jde o standardizované okruhy, v druhé části o okruhy, o které vám osobně či byznysově jde nejvíce. Můžete naznačit i otázky, které by měly v podcastu zaznít. Finální rozhodnutí je však vždy v mé plné moci 😊

Přípravu posíláte 5 pracovních dní před natáčením, abych se dokázal skvěle připravit a vytesat jedinečný scénář. Společně s přípravou zašlete i svoje byznysové foto. Bude použito v propagaci podcastu.

BONUS PRO POSLUCHAČE

Rád bych nabídl našim posluchačům něco extra. Proto součástí podcastu je vždy i „materiální“ příloha. Na 1-2 listy A4 zpracujete závěry jednoho tématu, který chcete v podcastu probírat. Oblíbenými formáty jsou checklist, infografika, krátký návod, šablona, tabulka a podobně. I tento materiál zašlete zpět nejpozději 5 pracovních dnů před natáčecím dnem. Budeme se o něm v podcastu určitě zmiňovat. A vy se chcete blýsknout 

CO NÁSLEDUJE

Natočením epizody akcelerace teprve začíná!

Nejprve se společně domluvíme na datu publikování. Pokud je to jen trochu možné, lze se domluvit operativně. Finální rozhodnutí ovšem závisí na celkové dramaturgii, předešlých hostech a návaznosti témat příspěvků. 

V týdnu, kdy má vyjít vaše epizoda, proběhne následující mediální kampaň.

V úterý publikujeme příspěvek na mých webových stránkách, včetně odkazů na vaše webové stránky, osobní LinkedIn profil a případně další odkazy, relevantní k dané epizodě. Součástí příspěvku jsou odkazy na YT video, hlavní podcastové platformy i kompletní přepis podcastu pro SEO optimalizaci příspěvku

Ve stejný den publikuji i hlavní příspěvek na mých sociálních sítích (LinkedIn, Instagram, Facebook, Twitter i TikTok). Umístím video podcastu na mém YouTube kanálu a audio podcastu na  hlavní distribuční servery - Spotify, Apple podcast, Google podcast a Audioboom

V úterý rovněž rozešlu newsletteru na moji kompletní emailovou databázi.

Den před publikováním a ve dnech po publikování uveřejním minimálně jeden warming-up a follow-up příspěvek na mých sociálních sítích (LinkedIn, Instagram, Facebook, Twitter i TikTok)

Nestačí? V pořádku. Pokračujeme dále... K vlastnímu marketingovému použití dále získáváte

  • Kompletně sestříhaný video a audio záznam

  • High-light videa ve formátu pro IG, Stories a LinkedIn. 

  • Cover obrázky ve formátu pro IG a Stories

  • Kompletní přepis rozhovoru na vaše stránky či blog

Materiály budou k dispozici zhruba týden před oficiálním publikováním. Věřím, že důvěry nezneužijete a že budu první, kde se epizoda objeví. O upozornění den předem lze jednat. V následujících dnech  po publikování na všech serverech je to již čistě na vás. Jakákoliv podpora se vítá.

CO JE NA VÁS

Bude fajn, pokud se do propagace naší práce pustíte i vy. Jako minimum mne napadají následující akce...

  • Umístěte odkaz na naši podcastovou epizodu na vašich webových stránkách. Čím výše, tím lépe. Pro oba. Google to má rád.

  • Napište příspěvek na vaše sociální sítě.

  • Zvažte warming-up a follow – up příspěvky před a po publikování. Uvidí nás tak více lidí.

  • Pokud máte vlastní databázi, rozešlete na ni newsletter v den publikování

Napadá vás ještě něco? Fajn, aktivitě s meze nekladou.

PRODUKČNÍ PŘÍSPĚVEK

Podcast je drahý špás. Zvlášť profesionálně produkovaný. Jeden audio a video díl mne suma sumárum stojí 19 040 Kč bez DPH.

Jeho uvedení má pozitivní dopad na nás oba - mne i vás. A vy získáte i veškeré natočené a vyrobené materiály. Proto vás prosím o pokrytí 50% celkových nákladů na produkci díla.
 
Částka, připadající na vás by tedy byla 9520 CZK + DPH. 

Dejte vědět ... Je to fér?

MAHCOM web 009.jpg

PLÁCNEME SI?

To, že jsem vám poslal tuhle stránku znamená, že bych vás moc rád před kamerou a mikrofonem měl. Důvod a téma jsem vám již sdělil jinde.

To, že jste na konci stránky a čtete tenhle text, znamená, že vás to zaujalo. Tak co, plácneme si? Dejte mi vědět tam, kde jsem vás kontaktoval. Díky.

Těším se na brzkou viděnou před kamerou