top of page
Kyselý_490x640px.png

Webinář zdarma

BLUE OCEAN STRATEGY: Jak najít svůj modrý oceán a uniknout konkurenci

7. 5. 2024, 8:00–9:15 hodin
14. 5. 2024, 16:00–17:15 hodin
Online
MAHCOM web 001 obraceny.jpeg
Znáte ten pocit, když vaše firma pluje v přeplněných vodách a každý den je boj o přežití? Co kdybych vám řekl, že existuje způsob, jak se dostat do volných vod, kde konkurence není?

Jak najít svůj modrý oceán

a uniknout konkurenci

Poznejte, jak může modrý oceán pomoci i vám.

úterý 7. 5. 2024, 8:00–9:15 hodin
úterý 14. 5. 2024, 16:00–17:15 hodin

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište mi na e-mail martin@martinhurych.com.

Proč byste měli přijít?

  • Unikněte konkurenci: Naučte se, jak přestat soupeřit s ostatními a místo toho objevovat nové možnosti.

  • Snížení nákladů a zvýšení zisku: Zjistěte, jak můžete snížit výrobní náklady a zároveň zvýšit hodnotu, kterou nabízíte svým zákazníkům.

  • Osobní zkušenosti a praktické rady: Sdílím s vámi své osobní zkušenosti jako jednoho z prvních absolventů Blue Ocean Strategy Practitioner v Evropě a ukážu vám, jaké kroky podniknout, abyste mohli tuto strategii úspěšně implementovat.

Kdo by se měl zúčastnit?

Tento webinář je určen pro majitele technologických, průmyslových a IT firem, kteří chtějí najít nové způsoby, jak se odlišit a dosáhnout dlouhodobého úspěchu bez nepřetržitého boje s konkurencí. Jestliže hledáte způsoby, jak vaše firma může růst bez toho, abyste museli neustále sledovat konkurenty, tento webinář je právě pro vás.

Kde se sejdeme?

Online

Cena

ZDARMA

Kapacita webináře je omezená, a proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve, abyste si zajistili místo. Těším se, že spolu objevíme nové horizonty pro váš podnikatelský růst!

 

Registrovaní účastníci obdrží záznam. Takže pokud nebudete moci přijít naživo, můžete cenné know-how nasát později.

Nezapomeňte: Účast na tomto webináři může být rozhodujícím krokem pro vaši firmu. Přemýšlejte o tom, jak by se mohlo změnit vaše podnikání, když najdete svůj vlastní modrý oceán.

Co vás čeká na webináři Blue Ocean?

01  Jak se vymanit z krysího závodu s konkurencí

Webinář zahájíme analýzou běžného konkurenčního prostředí, které nazýváme „rudý oceán“, kde firmy bojují o omezené zdroje a trhy. Probereme, jak změnit způsob myšlení a přístup k trhu tak, aby vaše firma přestala reagovat pouze na kroky konkurence a začala aktivně formovat vlastní tržní prostor. A ukážeme si příklady firem, které úspěšně opustily krysí závod, a také benefity, které jim to přineslo.

02  Rozdíl mezi standardním přístupem a modrým oceánem

Vysvětlím základní rozdíly mezi bojem v „rudém oceánu“ a plavbou v „modrém oceánu“, kde není konkurence. Zjistíte, jaké hlavní výhody, včetně dlouhodobé udržitelnosti a vyššího zisku, přináší strategie Blue Ocean.

03  Jaké nástroje strategie Blue Ocean využívá?

Představím hlavní nástroje a frameworky, které strategie Blue Ocean nabízí. A vysvětlím, jak dohromady tvoří strategický celek.

 

04  Jak může modrý oceán pomoci vám?

Využijeme sílu dlouhodobého plánování a dozvíte se, jaké kroky je třeba podniknout pro udržitelný růst a úspěch v modrém oceánu a jak přizpůsobit strategii Blue Ocean specifickým potřebám a cílům vaší firmy.

05  Q&A

Prostor pro otázky, kde můžete získat odpovědi přímo od odborníka na Blue Ocean strategii a diskutovat o strategiích a přístupech, které můžete zvážit pro své podnikání.

Chcete poznat modrý oceán ještě hlouběji? Podívejte se spíše na placený webinář, kde půjdeme více do hloubky v nástrojích, které vám pomohou najít nové možnosti v konkurenčním prostoru. Pokud chcete skutečně implementovat Blue Ocean do vaší firmy, podívejte se na intenzivní kurz Blue Ocean Strategy​.

znak_akcelerace_zakladni_bílý.png
Martin Hurych Blue Ocean Strategy.jpeg

Pomáhám majitelům technických, technologických a výrobních firem budovat sebevědomé a dlouhodobě prosperující podnikání. Jsem fanoušek inovací a posouvání zažitých hranic.

 

Proto jsem v listopadu 2023 

absolvoval kurz Blue Ocean Strategy Practitioner. Jako čtvrtý v Evropě a první ve střední a východní Evropě. Teď chci svoje informace předat, abyste z nich měli užitek vy.

Praktický vhled od experta

Pod mým vedením objevíte zásadní strategie a metody pro účinnou aplikaci principů Blue Ocean ve vašem podnikání. Po porozumění klíčovým principům se vám otevřou obrovské příležitosti pro nové tržní prostředí. Společně můžeme překreslit hranice vašeho trhu a efektivně eliminovat konkurenci, ať už podnikáte v Nuslích, nebo globálně.

Osvědčené postupy a reálné příklady
V rámci webináře probereme případové studie firem, které úspěšně implementovaly strategii Blue Ocean. Naučíte se z jejich zkušeností i chyb a získáte motivaci pro vlastní podnikatelské aktivity.

Odpovědi na vaše dotazy
Chtěl bych, aby byl webinář interaktivní, ne jen přednáška. Na konci webináře budu rád odpovídat na vaše otázky a sdílet své osobní zkušenosti.

Nezmeškejte tuto příležitost
Pokud se rozhodujete, zda se zúčastnit, neváhejte. Všichni registrovaní účastníci obdrží záznam webináře, takže si můžete obsah přehrát i později, pokud se nemůžete zúčastnit osobně.

Pozor na omezenou kapacitu
Místa na webináři jsou omezená, doporučuji vám proto zajistit si registraci co nejdříve.

Hurych_ SEO banner  (1366 x 768 px).png

Proč se přihlásit?

Webinář bude mít největší přínos pro majitele technických, technologických, průmyslových nebo IT firem a startupů s dlouhým prodejním cyklem, podnikatele, ambiciózní obchodníky a každého, kdo se chce odlišit od konkurence.

 

Pokud svůj obchod a firmu chcete doopravdy posunout dopředu, musíte přestat dělat to, co dělají všichni ostatní. A začít jinak.

Blue Ocean strategie přináší nové pohledy na inovace a diferenciaci produktů či služeb. Bez inovací se nikam nedostanete. Pomohou vám získat konkurenční výhodu a odlišit se od ostatních hráčů na trhu.

Hoďte konkurenci za hlavu. Pojďme společně najít nový trh a vaše nové šance.
Teď je na to nejlepší čas. Rezervujte si své místo na webináři ještě dnes a začněte objevovat nové možnosti pro své podnikání!

ZAUJALO VÁS TO? 
REZERVUJTE SI MÍSTO
 JEŠTĚ DNES

Registrace

7. 5. 2024, 8:00–9:15 hodin

14. 5. 2024, 16:00–17:15 hodin

bottom of page