top of page
Kyselý_490x640px.png

Webinář o nástrojích

BLUE OCEAN STRATEGY: Jak najít nové možnosti v konkurenčním prostoru

26. 6. 2024, 16:00–17:30 hodin
Online
MAHCOM web 001 obraceny.jpeg
Skutečný klíč k úspěchu nespočívá v boji, ale v nalezení vlastního prostoru. Webinář Blue Ocean Strategy vás vybaví nástroji a strategiemi, které potřebujete k tomu, aby váš byznys nejen přežil, ale prosperoval.

Jak najít nové možnosti v konkurenčním prostoru

 

Získejte praktické návody a náskok před konkurencí.

Začněte lovit zákazníky v modrém oceánu.

středa 26. 6. 2024 od 16 do 17:30 hodin

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište mi na e-mail martin@martinhurych.com.

Objevte nové možnosti ve svém odvětví. Přihlaste se na webinář a získejte klíčové znalosti pro transformaci svého podnikání!

 

Jste majitel technické, technologické, průmyslové nebo IT firmy s dlouhým prodejním cyklem? Hledáte cesty, jak se vymanit z konkurence a dosáhnout trvale udržitelného růstu? Připojte se ke mně na exkluzivním webináři, na kterém vám představím Blue Ocean strategii.

 

Strategie Blue Ocean vede firmy k tomu, aby si vytvořily nový a neobsazený tržní prostor (modrý oceán) a nezapojovaly se do silně konkurenčních trhů (rudých oceánů).

 

A já vám chci ukázat, jak na to. Jako čtvrtý Evropan vůbec (a první ze střední Evropy) jsem dokončil certifikační kurz Blue Ocean Strategy Practitioner. 

Vím, jak získat výhodu před konkurencí.

Vím, jak najít vlastní trh.

Vím, jak snížit náklady na výrobu.

Vím, jak za slušné peníze prodávat to, co zákazník potřebuje.

 

Na webináři se to dozvíte taky. Neváhejte a přihlaste se. Kapacita je omezená.

Pro koho je webinář přínosný?

Majitele a ředitele firem, manažery nebo seniorní specialisty. A každého, kdo se chce odlišit od konkurence.

Kde se sejdeme?

Online

Cena

790 CZK bez DPH

Pokud zvažujete, zda se přihlásit, neváhejte. Registrovaní účastníci obdrží záznam. Takže pokud nebudete moci přijít naživo, můžete cenné know-how nasát později.

Poznámka: Kapacita webináře je omezena, proto si prosím zajistěte své místo co nejdříve.

Co vás čeká na webináři Blue Ocean?

01  Jak se vymanit z krysího závodu s konkurencí

Ukážeme si, jak analyzovat konkurenční prostředí, identifikovat konkurenční faktory a jak se odlišit od konkurence.

 

02  Rozdíl mezi standardním přístupem a modrým oceánem

Dozvíte se, na jakých principech funguje modrý oceán a proč byste ho pro svou firmu měli chtít.

 

03  Hodnotová inovace a její důležitost

Věděli jste, že můžete snížit nebo kontrolovat náklady a zároveň nabízet vysokou hodnotu? A ještě na tom slušně vydělat? To je hodnotová inovace. Řeknu vám, jakých 6 kroků k ní vede a jak s nimi můžete začít pracovat. Představím do hloubky hodnotovou křivku, mapu užitku, šestidílný rámec strategie, ERRC matici a další.

 

04  Jak na výběr produktu a služby

Ne každý produkt je zlaté vejce. Pojďme začít zlehka – podle jakých kritérií vybírat produkty a služby pro Blue Ocean strategii a jak analyzovat potenciální trh? 

05  Sestavení strategického týmu

Ve dvou se to lépe táhne a na Blue Ocean nemusíte být sami. Naučíte se, jak identifikovat klíčové role, jak vybrat klíčové zaměstnance a jak dosáhnout motivovaného týmu a synergie.

Oproti neplacenému webináři půjdeme více do hloubky v nástrojích, které vám pomohou najít nové možnosti v konkurenčním prostoru. Pokud chcete skutečně implementovat Blue Ocean do vaší firmy, podívejte se na intenzivní kurz Blue Ocean Strategy​.

Martin Hurych Blue Ocean Strategy.jpeg

Pomáhám majitelům technických, technologických a výrobních firem budovat sebevědomé a dlouhodobě prosperující firmy. Jsem fanoušek inovací a posouvání zažitých hranic.

 

Proto jsem v listopadu 2023 

absolvoval kurz Blue Ocean Strategy Practitioner. Jako čtvrtý v Evropě a první ve střední a východní Evropě. Teď chci svoje informace předat, abyste z nich měli užitek vy.

Praktické návody od odborníka

S mým odborným vedením získáte konkrétní kroky a strategie, jak efektivně implementovat Blue Ocean principy ve vašem podnikání. Když pochopíte protistranu, otevřou se vám nedozírné možnosti. Modré oceány možností. Pomůžu vám nově zformovat hranice trhu. Konkurenci můžeme společně zcela vymazat. Ať už podnikáte v pražských Nuslích, nebo celosvětově. Je to fuk.

  • Osvědčené postupy a studie případů: Během webináře se podíváme na reálné příklady firem, které úspěšně aplikovaly Blue Ocean strategii. Poučíte se z jejich úspěchů a chyb a získáte inspiraci pro vlastní podnikání.

  • Ptejte se na to, co vás zajímá: Nechci, aby byl webinář jen pasivní přednáškou. Rád odpovím na vaše otázky, dám individuální radu nebo přidám vlastní zkušenost.

 

Pokud zvažujete, zda se přihlásit, neváhejte. Registrovaní účastníci obdrží záznam. Takže pokud nebudete moci přijít naživo, můžete cenné know-how nasát později.

 

Poznámka: Kapacita webináře je omezena, proto si prosím zajistěte své místo co nejdříve.

Hurych_ SEO banner  BOS webinář placený.png

Proč se přihlásit?

Webinář bude mít největší přínos pro majitele technických, technologických, průmyslových nebo IT firem a startupů s dlouhým prodejním cyklem, podnikatele, ambiciózní obchodníky a každého, kdo se chce odlišit od konkurence.

 

Pokud svůj obchod chcete doopravdy posunout dopředu, musíte přestat dělat to, co dělají všichni ostatní. A začít jinak.

Blue Ocean strategie přináší nové pohledy na inovace a diferenciaci produktů či služeb. Bez inovací se nikam nedostanete. Pomohou vám získat konkurenční výhodu a odlišit se od ostatních hráčů na trhu.

Hoďte konkurenci za hlavu. Pojďme společně najít nový trh a vaše nové šance.
Teď je na to nejlepší čas. Rezervujte si své místo na webináři ještě dnes a začněte objevovat nové možnosti pro své podnikání!

ZAUJALO VÁS TO? 
REZERVUJTE SI MÍSTO
 JEŠTĚ DNES

Objednatel

Komu má přijít zálohová faktura a daňový doklad? Na tento e-mail přijdou také instrukce na připojení se k webináři.

Fakturační údaje

Na koho má být faktura vystavená?

Cena: 790 Kč + DPH 21 %

Další informace, faktura a výzva k zaplacení bude odeslána na e-mail objednatele.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracováním osobních údajů.

Registrace
bottom of page