top of page
Capture One Catalog76493.jpg

SPOLUPRACUJME

NA VAŠÍ AKCELERACI

BÝT SÁM NIKOMU NEPOMŮŽE

Kdykoliv se mi v životě dařilo, kdy mě práce bavila a utíkala rychle od ruky, kdy jsem kariérně i profesně rostl, měl jsem vedle sebe ... tehdy se tomu ještě tak neříkalo ... mentora či kouče.

Člověka, který už byl tam, kam já se zatím ani nepomyslel mířit. 

Člověka, který si už prošel vším, co mě teprve čekalo.

Člověka, který věděl, kam mě pustit po hlavě a kde mi podat záchranou vestu.

Když se k tomu přidala i skupina osob stejného smýšlení a nastavení, byla to ještě větší jízda. Mohl jsem sdílet svoje zkušenosti i obavy s lidmi na stejném vývojovém stupni, mluvícími "stejným jazykem". Cítil jsem se mezi svými a nebál se zeptat. Skupina mě nenechala padnout a tlačila mě k zodpovědnosti a výkonu. To se to pak akcelerovalo samo. Hlavně díky nim jsem došel až na vrchol.

 

Vám teď nabízím to samé!

AKCELERUJEME VÁS SPOLEČNĚ!

Pochopíte detailně zákulisí vašich zákazníků

Přizpůsobíte se rychle novým podmínkám na trhu

Získáte si jejich dlouhodobou důvěru a loajalitu

Ovládnete váš trh. Akcelerujete vaše prodeje a inovace.

Zvýšíte výkony vaše i vašeho týmu

Stanete se odolnými vůči konkurenci i krizím

​V programech, jež odpovídají různým fázím podnikání a vašim očekáváním.

V programech, v niž se budeme zabývat​ řízením firem, obchodem, inovacemi a práci s lidmi.

V programech, v nichž vás společně postrčíme na zcela novou úroveň.

B2B_byznys_Start-01.png

Jste majitel či ředitel fungující firmy? Nebo seniorní specialista? V uzavřené skupině B2B BYZNYS SFÉRA je nás takových plno. Každý máme kontakty někde jinde. Každý máme jiné know how. Tady si vzájemně pomáháme a sdílíme zkušenosti. Tím posouváme svoje firmy do vyšších sfér. Byznys sfér.

Připojte se. ZDARMA.

ZAČNĚTE TADY

B2B BYZNYS START je startovní čára vaší akcelerace. Tady budete správně, pokud jste start-up, malá firma nebo freelancer,  rozjíždíte nový byznys nebo projekt a chcete ho rychle dostat mezi lidi.

Tady vás nastartujeme. 

Na nic nečekejte. Je to ZDARMA.

B2B_byznys_Sfera-01.png
Uzavřené skupiny
B2B byznys networking-01.png

PROPOJTE SE
S VÁMI PODOBNÝMI

Pro všechny, co hledají nové zákazníky, dodavatele, strategické partnery a informace. Odkudkoliv z Česka a Slovenska. Jdeme přímo k věci. Jde nám o efektivitu, ne zdlouhavé prezentace. Využíváme nejmodernější on-line platformy, abychom se poznali a udělali byznys. Neplácáme prázdnou slámu. Jdeme přímo na věc. 

Přijďte si to sami vyzkoušet.

Networking

ROZJEĎTE BYZNYS

Pokud jste majitel firmy, obchodní ředitel či seniorní obchodník, je tento intenzivní koučovací a mentoringový program určen přímo pro vás. Najdeme vašeho ideálního zákazníka, otestujeme vaši nabídku nebo vymyslíme novou a sestavíme obchodní strategii, s níž získáte více zakázek za vyšší cenu. Během 3denního našlapaného programu, který si můžete rozšířit o individuální konzultace, uděláte více práce než za posledních pár let. Naši 3 lektoři s reálnými zkušenostmi vám pomohou transformovat váš byznys a přivést ho k úspěchu. Chcete růst? Pojďte s námi do toho.

B2B byznys inkubator 2-01.png
Inkubátor

AKCELERUJTE
NA NOVOU ÚROVEŇ

Jste majitel nebo ředitel, jež chce svoji zavedenou firmu přivést na novou vyšší úroveň? Gratuluji, takto smýšlejících je méně, než myslíte. Už teď patříte ke špičce. Po akcelerátoru budete ještě výš.

Společně analyzujeme vaše stávající obchodní aktivity, validujeme vaši firemní strategii, najdeme cílové skupiny zákazníků, vytvoříme silovou mapu vašeho trhu, empatickou mapu vašeho zákazníka, překopeme obchodní proces a KPI, mrkneme na strukturu vašeho obchodního týmu, navrhneme jeho rozvoj.

Během 12 měsíců se budeme on-line i offline potkávat, monitorovat výsledky vzájemně se podporovat a mířit do nových byznys sfér.

Na nic nečekejte a zažádejte o více informací.

B2B byznys AKCELERATOR 3-01.png
Akcelerátor

ZKRATKA
K ÚSPĚCHU

Hledáte nejrychlejší cestu k úspěchu? Nemáte rádi formální programy a vyžadujete osobní přístup? 

Jen vy, vaše firma a já. Naše spolupráce nebude podléhat ničemu jinému než tomu, co si společně dohodneme.

Budu parťák k naslouchání. Zvídaný kouč, co bude do všeho šťourat. Mentor, co dá svůj názor k dispozici. Nebo externí ředitel, co vás zbaví břemene a nakonec vše předá vámi zvolenému nástupci. Podle toho, co zrovna bude třeba. Prostě akcelerátor.

Očekávám chuť na sobě pracovat.  Očekávám výsledky. Od nás obou. Nebaví mě výmluvy a alibi. Pokud to máte stejně, rezervujte si konzultaci

Logo_3_radky-01.png
Osobní spolupráce

SPOLUPRÁCE PODEPŘENA
SKUTEČNÝMI ZKUŠENOSTMI

MH_ikony_personal-01.png

4 kontinentů,

v nichž jsem sbíral

svoje zkušenosti

MH_ikony_personal-02.png

jež jsem osobně

prodával, řídil

nebo koučoval

MH_ikony_personal-03.png

v komplexním prodeji, inovacích a firemním vzdělávání

MAHCOM_web_000_sirka_LD.jpg

CO JSEM ZAČ

Jmenuji se Martin Hurych a více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech. Jako regionální obchodní zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později.. 

 

Podařilo se mi pracovat v různorodých zemích většiny kontinentů. Díky tomu jsem poznal mnoho lidí a rozličných kultur. Naučil jsem se chápat, že existují základní principy, ale neexistuje jen jedna pravda 

Mojí primární specializací je vedení výrobních a obchodních firem, vedení B2B obchodních týmů a zvyšování jejich efektivity, národní i mezinárodní byznys development, vymýšlení a zavádění strategií komplexního prodeje a zákazníkem řízených inovací do každodenní praxe.

Zároveň pomohu udělat z vás či vašich šedých myšek hvězdy a z hvězd skvěle šlapající tým

bottom of page