top of page
B2B byznys inkubátor.jpg
B2B_byznys_inkubator-bile.png

POTŘEBUJETE ZÍSKAT
VÍCE ZAKÁZEK?

TADY JSTE SPRÁVNĚ. TADY ...

1

NAJDETE
CESTU K LIDEM,
CO ROZHODUJÍ

2

ZJISTÍTE
CO ŘÍKAT,
ABY NAKOUPILI

3

ZÍSKÁTE
VÍCE ZAKÁZEK
ZA VYŠŠÍ CENU

Tady cracknete kód obchodování. Pokud chcete vědět víc, poslechněte si moji osobní zprávu. Dovíte se, proč už jste našli odpověď na všechny výše uvedené otázky

BYZNYS INKUBÁTOR? CO TO JE?

Inkubátor není předtočený a všeobjímající kurz, o tom jak si postavit byznys. Těch je všude spousta. Málokdy vás ale dovedou k cíli. Buď nevydržíte sami, nebo zcela nepostihují vaši situaci. Navíc se nemáte koho zeptat, když vám něco není jasné. Prostě jen další vyhozené peníze.

​Inkubátor je mnohem víc.

Inkubátor je prověřená cesta k úspěchu. Návody, které dostanete, používáme sami každý den.

Inkubátor je skutečná pomoc skutečným podnikatelům. Sami podnikáme a víme, o čem to je.

Inkubátor je koučovací a mentorovací program, živě vedený lidmi z praxe. Všichni obchodujeme.

Inkubátor je jistota odpovědí na vaše konkrétní otázky, podložená více jak 40 lety společné praxe.

Inkubátor je kontakt s živými lidmi, kterým nejste fuk. Pomáhat nás baví, proto to děláme.

Co to je

PRO KOHO INKUBÁTOR JE?

MAJITELÉ
ZAKLADATELÉ

Naučíte se, jak najít

svoji tržní pozici a maximalizovat zisky

OBCHODNÍ ŘEDITELÉ

Zjistíte, jak zrychlit

váš obchodní cyklus a zvýšit cenu zakázky

SENIORNÍ OBCHODNÍCI

Naučíte se tvořit neodolatelné nabídky a zvýšit svoji úspěšnost

VEZMĚTE OBCHOD DO VLASTNÍCH RUKOU

Všeho je všude plno. Vymyslet a nabídnout něco, co tu ještě nebylo, je stále těžší a těžší. Mnohé výrobky i služby jsou si podobné jako vejce vejci. Nelze rozlišit jejich přidanou hodnotu a stávají se z nich komodity. Pro nakupující stranu je pak jednoduché zjistit si z veřejných zdrojů dostatek informací, sestavit si kritéria nákupu. A tlačit na cenu.

Doba je zároveň nejistá. Proto firmy každý nákup zvažují déle, než bývalo obvyklé. Cítí rizika a obavy. Do procesu nákupu tak zahrnují stále více osob. Bojí se rozhodnout. A tak se obchodní cyklus neustále prodlužuje.

Vypadá to černě? Tak proč některé firmy i v této době mají zákazníků více než jiné?

Klíč je v pochopení pochodů na nákupní straně. A v proaktivitě tyto procesy nejen pochopit, ale i ovlivňovat. Daleko dřív, než dojde k rozhodnutí. 

Chci vám ten klíč dát. Právě proto je tu B2B byznys inkubátor!

Co se naučíte

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE?

Zjistíte, kdo jsou vaši skuteční zákazníci

Naučíte se, získat si

jejich důvěru

Nastavíte si vlastní proces a CRM

Pochopíte, jak se rozhodují a proč

Objevíte, jak stanovit nejvyšší možnou cenu

Objevíte spoustu dalších obchodních tipů a triků

Najdete si k nim tu nejkratší cestu

Sestavíte si nabídku, kterou neodmítnou

Získáte jistotu v jejich používání

Co zarhnuje

CO BYZNYS INKUBÁTOR ZAHRNUJE?

3 dny intenzivní společné práce

Extra modul

pro vaše otázky

Živé setkání

všech účastníků 

Výukové materiály

a pracovní listy

10 výukových

modulů

BONUS: Uzavřená skupina vzájemné podpory (Slack)

CHCETE VÍC? CHCETE INKUBÁTOR EXTRA

6 osobních

setkání

(90' online )

Společná aplikace probíraných metod přímo na vaši firmu

Program

CO PŘESNĚ VÁS ČEKÁ

Nic neskrýváme. Jasně deklarujeme, co pro vás máme připraveno.

2. června

9:00 - 18:00

Ranní vykopnutí

Začíná vaše cesta k aktivnímu obchodování.

Vzájemně představíme a nastavíme si vzájemně očekávání. Jen tak můžeme dojít k vámi požadovanému cíli. Sdělíme vám úvodní informace pro zdárný průběh Inkubátoru.

Nejčastější chyby 

Uvědomění si základních chyb v prodeji je nutnou podmínkou dalšího zlepšení. Proto odkrytí 3 základních chyb a identifikaci vašich vlastních chyb věnujeme první blok.

Trh, rozhodovatelé a uživatelé

Podíváme se na to, jak vypadá váš trh. Jaké osoby se na něm pohybují a které z nich jsou důležité pro zrychlení a zvýšení úspěšnosti vašeho obchodu.

Umění správné argumentace

Říkejte lidem to, co chtějí slyšet. Ne to, co jim sami chcete říct. Nefunguje to. Naučíme se tedy zjistit, co je pro koho skutečně důležité. A jak podle sestavit vaši neodolatelnou prezentaci.

3. června

Umění správných otázek

Bez otázek se v obchodě nikam nedostanete. Přesto se ptáme málo. Proto se zaměříme na několik obchodních metod, které vám s tím pomohou. Prakticky probereme závěry z předchozí lekce.

9:00 - 16:00

Zvyšte svoje ceny a sestavte neodolatelnou nabídku

Když přesně zjistíte potřeby svého zákazníka, dokážete mu nabídnout to, co hledá. A on je ochoten to náležitě ocenit. Jak takovou nabídku zpracovat, aby zákazník nemohl říci "ne"?

Reakce na námitky a uzavírání obchodu

Ne každý zákazník hned kývne. Chce se mu smlouvat. Vyjednávat. Vyjasnit si pár zbývajících věcí. Nenechejte se znervóznit. Profesionálně zvládněte poslední fázi a obchod doklepněte.

Jak na akvizici nových zákazníků?

Teorii mám zpracovanou. Je čas vyrazit do boje. Probereme možnosti, jak efektivně najít, předehřát a oslovit kontakty, abychom jim mohli svoje výrobky a služby představit a využít výše uvedené.

9. června

Vaše otázky a naše odpovědi 

Uzavíráme první část programu. Dostali jste spoustu informací k vytvoření vlastní obchodní strategie. Víte, jak zjistit skutečné zájmy potenciálních zákazníků. Víte, jak adekvátně sestavit nabídku a jak zvednou svoje ceny. Určitě máte ale spoustu doplňujících otázek. Právě těm se budeme věnovat.

13:00 - 16:00

Mastermind

Teď už máte jasnou představu, na jaký trh míříte a jaké hráče na něm potkáte. Na kom vám záleží a koho je lepší vynechat. Máte vlastní strategii. Zkusíte si prodat svoje služby. Otestujete si vzájemně svoje nabídky. A od nás dostanete zpětnou vazbu.

16. června

9:00 - 18:00

Bez procesu a CRM to seriózně nepůjde

Začíná vaše cesta k aktivnímu obchodování.

Vzájemně představíme a nastavíme si vzájemně očekávání. Jen tak můžeme dojít k vámi požadovanému cíli. Sdělíme vám úvodní informace pro zdárný průběh inkubátoru. A budeme networkovat.

Najímáme obchodníka

Uvědomění si základních chyb v prodeji je nutnou podmínkou dalšího zlepšení. Proto odkrytí 3 základních chyb a identifikaci vašich vlastních chyb věnujeme první online sezení.

Stavíme obchodní tým

Podíváme se na to, jak vypadá váš trh. Jaké osoby se na něm pohybují a které z nich jsou důležité pro zrychlení a zvýšení úspěšnosti vašeho obchodu.

Vyhrazujeme si program po vzájemné domluvě změnit. Jde nám především o dosažení vašich cílů, nikoliv o odškrtání kapitol. Nejsme ve škole.

Reference

TESTOVÁNO NA LIDECH

František Daněk

majitel a CEO

Qsiga s.r.o.

Martin Červenka

expert zákaznické péče

freelancer

Vratislav Hořínek

obchodní ředitel

DKL TECH s.r.o.

Jiří Šolc

vedoucí divize

DKL TECH s.r.o.

Pavel Střasák

jednatel

ENGINN EFFECT s.r.o.

Matěj Schuh

Co-founder

Think Easy s.r.o.

Petr Maschita.jpg

"Skokové zvýšení dosahované marže"

Na Martina jsem narazil ve virtuálním prostoru někdy v polovině roku 2021. Sledoval jsem jeho práci, hosty, podcasty a protože jsem se po dvou covidových letech rozhlížel po impulsu pro zlepšení našeho obchodu, prodiskutovali jsme v prosinci 2021 po telefonu možnosti spolupráce. Zvolil jsem službu „B2B Byznys Inkubátor“.

Nejvýraznější změny po pěti měsících spolupráce? Změna postupu představení firmy a prezentace firmy pro nové potenciální zákazníky. Změna postupů při cenovém vyjednávání s novými i stávajícími zákazníky. A díky tomu skokové zvýšení dosahované marže.

Martine, děkuji J

Petr Maschita, spolumajitel, VMV, spol. s r.o.

Jan Karel.jpg

"Účast vnímám jako nejlepší investici"

Martin je pro mě v záplavě mentorů a koučů jeden z mála, kdo vnímá komu pomáhá a řídí se realitou, nikoliv neprožitými poučkami. Ze všeho, o čem spolu hovoříme, je cítit jeho zkušenost. Pro mě a náš obchod je jeho pomoc neocenitelná. Naší spolupráci a účast v programu vnímám jako nejlepší investici, co jsme mohli pro rozvoj obchodu našeho udělat.

Jan Karel, majitel a CEO, Hanaboso s.r.o.

NASAZENO V KAŽDODENNÍ PRAXI

Antee logo
Beneš a Lát logo
Cominvest logo
DigiSign logo
DXH.png
EASY FM logo
Hanaboso.webp
HLF logo
iDevBand logo
ICTG-Logo-871-133-white.png
JobStack.it logo
KOALA42 logo
P-LAB_edited.png
SEVA logo
STATING logo
VTS Group logo
WHYS logo
vmv.png
Školitelé

PODEPŘENO REÁLNÝMI ZKUŠENOSTMI

Nenabízíme knižní poučky. Nejsme o kapitolu napřed. Nabízíme to, co sami používáme k budování úspěšného podnikání. Nabízíme svoje zkušenosti ...

1.png

MARTIN HURYCH

  • LinkedIn

Více než 20 let jsem působil v globálních výrobně-obchodních společnostech. Jako regionální obchodní zástupce ve svých počátcích, nebo jako člen globálního vedení o něco později.

Celý život jsem v život uváděl nové věci. Budoval nové prodejní kanály a obchodní týmy. Vymýšlel a naplňoval nejrůznější obchodní strategie. Ať už osobně, nebo prostřednictvím svých lidí. V různorodých zemích většiny kontinentů. Naučil jsem se chápat, že existují základní principy, ale neexistuje jen jedna pravda. 

Dnes tyto znalosti uplatňuji nejen v budování vlastního úspěšného podnikání, ale především v podnikání řady klientů z řad technologických, výrobních i obchodních společností.  Díky tomu vím, co pomůže i vám.

3.png

PETR NĚMEČEK

  • LinkedIn

Začínal v roce 2009 jako obchodník. Šlo mu to a tak brzy vedl obchodní tým v ANTEE, kde později působil v roli  i obchodního ředitele. Dnes pracuje na pozici Business Development Directora ve skupině PROFICIO. Kromě toho pomáhá i dalším společnostem s nastavením obchodních strategií a procesů.

V letech 2018 až 2019 byl ambasadorem Business Animals, největší komunity obchodníků v ČR. Jeho názory si můžete poslechnout i v několika podcastech o oblastech obchodu, inovací a digitálního marketingu.

2.png

ALEŠ ROMAN

Začínal s prodejem holících strojků za 100 korun v call centru. Dnes prodává komplexní IT řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti za statisíce až miliony. Především středním a velkým firmám. Obchoduje a vyjednává dnes a denně. Momentálně na pozici obchodního ředitele a člena boardu. Rád hledá nové cesty a postupy, ať už se jedná o partnerský prodej nebo mezinárodní obchod. Pravidelně se jako řečník účastní konferencí, ať už v ČR nebo zahraničí. Dokáže skvěle rozpoznat zákaznické požadavky a společně najít to nejlepší řešení tak, aby byl zákazník spokojen, jak s výsledkem, tak cenou. Není mnoho lidí, kteří mají takový tah na branku a které práce zjevně baví a chtějí ji dělat dobře a efektivně.

  • LinkedIn
Shrnutí

ZREKAPITULUJME SI TO

3 dny intenzivní společné práce

Extra modul

pro vaše otázky

Živé setkání

všech účastníků 

Výukové materiály

a pracovní listy

10 výukových

modulů

BONUS: Uzavřená skupina vzájemné podpory (Slack)

NAVÍC V INKUBÁTORU EXTRA

6 osobních

setkání

(90' online )

Společná aplikace probíraných metod přímo na vaši firmu

UŽ NAVŽDY SE NAUČÍTE ...

Zjistíte, kdo jsou vaši skuteční zákazníci

Naučíte se, získat si

jejich důvěru

Nastavíte si vlastní proces a CRM

Pochopíte, jak se rozhodují a proč

Objevíte, jak stanovit nejvyšší možnou cenu

Objevíte spoustu dalších obchodních tipů a triků

Najdete si k nim tu nejkratší cestu

Sestavíte si nabídku, kterou neodmítnou

Získáte jistotu v jejich používání

ZAUJALO VÁS TO?
POJĎME SI NEZÁVAZNĚ PROMLUVIT

Pro více informací o kurzu a ceně, prosím, vyplňte formulář níže. Budu vás kontaktovat!

Registrace
FAQ

NA CO SE JEŠTĚ PTÁTE?

PRO KOHO INKUBÁTOR JE?

Pro každého, kdo chce svůj aktivní obchod akcelerovat na novou úroveň. 

Probírané metody jsou nejvhodnější pro ty typy výrobků a služeb, jež jsou protistranou vnímané jako drahé, jejich nákup schvaluje více jak jedna osoba a prodej takové věci trvá průměrně více jak 6 měsíců.

KOLIK BUDE ÚČASTNÍKŮ?

​Počet účastníků omezen na max 12 osob. Prioritou je osobní přístup ke každému z účastníků.

MOHU POZVAT KOLEGU Z FIRMY?

Jistě, ve dvou (a více) se to lépe táhne. Každý účastník ovšem musí být registrovaný.

Další registrovaný ze stejné firmy má 25% slevu. Pokud máte zájem o firemní program

(5+ osob), domluvíme se.

MOHU SE ÚČASTNIT POUZE ČÁSTI INKUBÁTORU?

Ne. Nedává to smysl. ​Inkubátor je ucelený program od A do Z, koncipovaný na 3 pracovní dny

EXISTUJE LEVNĚJŠÍ VARIANTA?

Pokud vám cena přijde moc, nejste asi ještě připraveni. Pak doporučuji najít akcelereční nástroje a připojit se do skupiny B2B byznys START, kde můžete čerpat moje zkušenosti ZDARMA.

KDE SE BUDEME POTKÁVAT?

Setkáme se osobně v příjemném prostředí, které nám dovolí se soustředit na práci na vašem obchodě. Cílíme na Prahu a okolí. Konkrétní místo setkání oznámíme před zahájením programu.

JAK BUDE PROGRAM PROBÍHAT?

Program trvá 3 pracovní dny + jedno online odpoledne. Začínáme 2. června 2023

Chcete přece rychlé výsledky, že? K dispozici budete mít po celou dobu výukové materiály a pracovní listy důležité pro splnění "domácích" úkolů.

Ve variantě EXTRA se budeme potkávat následně ještě 2x měsíčně na online schůzce 1-na-1. Dozvím se tak o vašem konkrétním případě mnohem více a budu vám moci dát detailnější rady. Součástí osobní spolupráce je i neustálý přístup a osobní odpovědi do 24 hodin.

KDO CELÝ INKUBÁTOR POVEDE?

Celý program povedu osobně já, Martin Hurych. Nikdo ale neumí úplně všechno nejlépe a vy chcete i další úhly pohledu a příklady z praxe. Proto si k sobě beru zkušené kolegy - Petra Němečka a Aleše Romana, dlouholeté obchodní ředitele, kteří dnes a denně vám předávané informace a metody používají ve vlastní praxi. 

JAKÉ POTŘEBUJI VYBAVENÍ?

Žádné spěciální vybavení není potřeba. Stačí laptop nebo tablet a dobrá nálada. 

Pokud jste „výtvarný typ“, připravte si dostatek fix, pastelek, … Budeme hodně brainstormovat, kreslit a vůbec vytvářet. Pokud nejste, bude vám stačit propiska a papír.

CO SI MÁM PŘIPRAVIT?

​B2B byznys inkubátor nevyžaduje žádnou zvláštní úvodní přípravu. Stačí detailní znalost vašeho byznysu. Mezi jednotlivými setkáními budete plnit domácí úkoly, abychom společně postupovali rychleji a efektivněji vpřed. Rovněž se předpokládá nutná součinnost s dalšími účastníky a firemními kolegy, máte-li je.​

MÁM OTÁZKU, NA KTEROU TU NENÍ ODPOVĚĎ. CO TEĎ?

Mám rád zvídavé typy :) Ukazuje to totiž, že svůj záměr berete vážně. A to je první podmínka úspěchu. Napište mi, nebo si domluvte konzultaci a já vám rád osobně na všechny otázky odpovím.

NIC NERISKUJETE

Stále váháte, jestli je to pro vás?​ Jestli já a mí kolegové jsme ti praví?

Víme, co umíme. Víme, co máme za sebou. Víme z vlastní zkušenosti, co cítíte a co potřebujete. Sami jsme si tím prošli. Řešíme obchod dnes a denně. Nejsme lektoři. Nejsme o kapitolu před vámi. Věříme si.

 

I proto to mám pro vás za všechny jasnou nabídku. ​Pokud vám program "nepadne" do ukončení 1 dne, vrátím vám obratem celou investovanou částku. To je fér, no ne?

MAHCOM web 009.jpg

TĚŠÍM SE NA VIDĚNOU

Logo_2_radky_negativ_bile.png

Mobil:   +420 603 820 127

Email:  martin@martinhurych.com

www:   www.martinhurych.com

Business Accelerator s.r.o.

Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

 

IČ:        09325719

DIČ:     CZ09325719

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddíle C vložka 334520

 
 
 
  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Spotify Icon

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies.

Zpracování osobních údajů

© martinhurych.com | 2018 - 2022

 
 
 
 
bottom of page