DÍKY VÁM VŠEM V BENEŠ A LÁT
Včera jsem měl čest vykopávat s celým obchodním úsekem rodinné slévárny BENEŠ a LÁT a.s. novou obchodní strategii, která má do 3 let téměř zdvojnásobit aktuální prodeje, otevřít nové strategické směry vývoje & prodeje nových výrobků, zefektivnit & zrychlit aktuální prodejní cyklus a nastavit přesnější & rychlejší zpracování zakázek interně tak, aby celá společnost byla připravena na neustále narůstající požadavky svých zákazníků i na nelehké roky ekonomického zpomalení, které nás bezesporu čekají.

Ne vždy vidíte, jak majitelé myslí do budoucnosti.

Bylo fajn vidět, jak jsou všichni účastníci nažhaveni chytnout tuto příležitost pod krkem a řádně se s ní poprat. Ne vždy můžete být u toho, kdy z rodinné firmy s více jak 85 letou tradicí můžete dělat téměř 2 miliardový podnik. Ne vždy vidíte, jak spolumajitelé Josef Lát a Jan Lát společně s generálním ředitelem Svatopluk Runčík myslí strategicky takto do budoucnosti.


Díky vám všem, že jsem se na tomto úkolu mohl s vámi i vaším obchodním týmem podílet! Jsem si jist, že společně dorazíme do cíle.


Noviny

Zaregistrujte se k odběru mého newsletteru a už nikdy nezmeškejte nový článek, datum akce ani jiné novinky

MŮJ NOTES

DO VAŠEHO EMAILU

 
ING. MARTIN HURYCH, MBA

Mobil:   +420 603 820 127

Email:  martin@martinhurych.com

www:   www.martinhurych.com

IČ:        68 36 71 63

DIČ:     CZ 711 0170 419

 

Vedený u ŽÚ Praha 9.

 
 
 
 
  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies.

Zpracování osobních údajů

© martinhurych.com | 2018 - 2021