top of page

MÁM RÁD "POČETÍ" STRATEGIE KOMPLEXNÍHO PRODEJE

  • Obrázek autora: Martin Hurych
    Martin Hurych
  • 11. 9. 2019
  • Minut čtení: 1

Aktualizováno: 31. 3. 2023


ree

Mám rád ty okamžiky, kdy s klientem začínáme brainstormovat nad prvními kroky nové ofenzivní obchodní strategie.


Mám rád to napětí, kdy ještě není přesně jasné, kam nás nově nastoupená cesta zavede.


Mám rád ten moment, kdy se klient chopí fixy / pera / klávesnice a začne pod mým vedením před sebou sám vizualizovat plány své skvělé budoucnosti a jasně strukturované cesty k ní.


Své vlastní obchodní strategie.


Minulý týden jsem takový pocit zažil. Se středně velkou rodinou společností z Podkrkonoší, specializující se na lisování kovů (omlouvám se, ale jména vám zatím neprozradím). Se společností, která má neuvěřitelné know-how, skvělé reference a vysoké ambice na sobě neustále makat a dotáhnout to na další kvalitativní i kvantitativní úroveň. Dám hlavu na to, že za pár týdnů budeme mít jasnou představu nejen kam kráčíme, ale i jak se tam dostaneme. Pěkně krok po kroku. Na chyby tu totiž není prostor.

Martin hurych BOS konzultant

O autorovi: Martin Hurych

Společně s majiteli firem a jejich týmy restartuji tradici technických oborů v Česku. Mám za sebou 25 let zkušeností v komplexním B2B prodeji, řídil jsem nebo koučoval přes 1 000 projektů ve 23 zemích světa a pomohl desítkám firem akcelerovat růst a obchodní výsledky. V podcastu Zážeh zpovídám podnikatele i experty. Bez obalu a přímo k věci. Zatímco ostatní bojují o kus trhu, ukazuju firmám, jak si vytvořit vlastní – díky Blue Ocean Strategy, kterou učím jako první certifikovaný kouč ve střední Evropě. Chcete, aby i vaše firma vyčnívala?
Kontaktujte mě!

bottom of page